AsthmaAI

System sztucznej inteligencji do prognozowania i zapobiegania zaostrzeniom astmy

Czym jest AsthmaAI?

AsthmaAI to system sztucznej inteligencji stworzony przez FindAir w celu wspierania użytkowników w analizie danych i podejmowaniu decyzji. Wykorzystuje dane zebrane przez system FindAir, które są przetwarzane wieloma metodami z zakresu uczenia maszynowego i analizy statystycznej. Celem systemu jest identyfikacja głównego czynnika wywołującego ataki astmy u pacjentów oraz przewidywanie w czasie rzeczywistym zaostrzeń astmy i POChP.

Interesują Cię inteligetne inhalatory?

Przeczytaj o rozwoju naszego inteligentnego sensora do inhalatorów - FindAir ONE. To specjalne urządzenie, dzięki któremu Twój inhalator może stać się źródłem unikalnych informacji. Pomaga zmniejszyć liczbę nieoczekiwanych objawów i dowiedzieć się, co mogło się kryć za zaostrzeniem astmy.

Współpracuj z nami i odkryj potencjał AsthmaAI

Celem projektu AsthmaAI jest stworzenie systemu, który wspiera pacjentów w codziennych zmaganiach i informuje lekarzy, czego szukać w trudniejszych przypadkach. Jesteśmy otwarci na współpracę z partnerami farmaceutycznymi, producentami wyrobów medycznych i jednostami badawczymi w celu wykorzystania potencjału naszych algorytmów w komercyjnych produktach oraz w badaniach naukowych.

System FindAir to wielokrotnie nagradzane, inteligentne narzędzie do monitorowania astmy. Zacznij korzystać z FindAir ONE i przejmij kontrolę nad swoją astmą już dziś.

Biura

Krakowski Park Technologiczny
ul. Podole 60
30-394 Kraków

ul. Głogowa 26
31-235 Kraków

Bądź w kontakcie!

office@findair.eu

Social