Udostępnij:

Weź udział w drugiej edycji Programu Oceny Kontroli Astmy

data publikacji:
3 września 2021
Używasz inhalatora ciśnieniowego w terapii astmy? Chciałbyś zbierać wartościowe dane korzystając z niego jak dotychczas? Odbierz darmowy sensor, który pomoże Ci zidentyfikować czynniki wpływające na Twoją kontrolę i weź udział w drugiej edycji badania Programu Oceny Kontroli Astmy.
Udostępnij:
Udostępnij:

Program Oceny Kontroli Astmy

Drugi etap badania Programu Oceny Kontroli Astmy ma na celu identyfikację czynników, które mogą wpływać na astmę. Na podstawie zebranych informacji przy użyciu systemu FindAir na temat korzystania z przepisanych leków i rozwiązań z obszaru nowych technologii, zostaną opracowane algorytmy poprawiające jakość leczenia.

Z czego składa się system FindAir?

  • Aplikacja FindAir – pozwala monitorować postępy w leczeniu, generować raporty i otrzymywać aktualne informacje o zagrożeniach pojawiających się w otoczeniu. Odbiera i analizuje informacje z czujnika FindAir ONE (jest dostępna zarówna na Androida i na iOS)
  • Urządzenie FindAir ONE – nakładka na inhalator ciśnieniowy zlicza użycia leku i umożliwia połączenie inhalatora z aplikacją. Zamontowane na inhalatorze urządzenie będzie zbierało w tle (bez konieczności angażowania pacjenta) informacje o zażywaniu leków przez 3 miesiące. Urządzenie pasuje tylko na inhalatory ciśnieniowe (pMDI)

Jak działa urządzenie FindAir ONE, które otrzymam?

W ramach Programu Oceny Kontroli Astmy każda zakwalifikowana osoba otrzyma bezpłatnie inteligentną nakładkę na inhalator. Łączy się ona z aplikacją na smartfonie i przesyła na nią dane o użyciach leków, razem z czasem ich wystąpienia oraz warunkami środowiskowymi w Twojej okolicy. Badanie trwa 3 miesiące i jest w pełni darmowe dzięki współfinansowaniu ze środków z Unii Europejskiej. W trakcie badania będziesz korzystać ze swojego leku jak wcześniej ale z sensorem FindAir ONE. Badanie nie wymaga dodatkowych akcji, a urządzenie zostanie przesłane bezpośrednio na Twój adres. Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w badaniu będziesz mógł otrzymać komentarz od specjalisty na temat zebranych danych. Urządzenie działa przez 12 miesięcy bez konieczności ładowania. Po zakończonym programie można zachować bezpłatnie nasz system i korzystać z niego przez cały rok.

Zobacz również: Weź udział w projekcie i otrzymaj urządzenie FindAir ONE

Co zrobić, aby wziąć udział?

Udział w programie mogą wziąć wszystkie osoby, które korzystają z leku doraźnego w formie inhalatora ciśnieniowego w terapii astmy oraz posiadają telefon typu smartfon, który jest zdolny do obsługi aplikacji mobilnych. Osoby niepełnoletnie również mogą wziąć udział w programie za zgodą rodzica lub opiekuna.

Jeżeli chcesz wziąć udział w Programie Oceny Kontroli Astmy napisz do nas na Facebooku lub na program@findair.eu wiadomość wraz z numerem telefonu. Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły oraz odpowiemy na wszystkie pytania.

Sledź nas:
Rekomendowane dla Ciebie
FindAir to wielokrotnie nagradzana firma tworząca innowacyjne narzędzia do monitorowania astmy i POCHP