Udostępnij:

Weź udział w projekcie i otrzymaj urządzenie FindAir ONE

data publikacji:
7 września 2020
Weź udział w projekcie badawczym "Program Oceny Kontroli Astmy" i otrzymaj urządzenie FindAir ONE bezpłatnie.
Udostępnij:
Udostępnij:

Czym jest Program Oceny Kontroli Astmy?

Zapraszamy do zgłaszania się do organizowanego przez firmę FindAir projektu badawczego pt. „Program Oceny Kontroli Astmy”. Głównym celem badania jest ocena kontroli astmy przy pomocy obiektywnych parametrów, które pozwolą na zidentyfikowanie czynników, które na nią wpływają. Informacje o użyciach inhalatora pozwolą nam na wypracowanie algorytmów sztucznej inteligencji, których celem jest przedstawienie jak najlepszych wskazówek na temat leczenia.

Na czym polega Program Oceny Kontroli Astmy?

Zdecydowani uczestnicy projektu będą korzystać z systemu FindAir, który składa się z:

  • Urządzenia FindAir ONE – jest to inteligentny sensor, który nakłada się na inhalator z lekiem doraźnym. Urządzenie zbiera najważniejsze informacje o historii i okolicznościach każdego użycia leku. To wszystko pomoże Tobie i Twojemu lekarzowi zrozumieć co u Ciebie powoduje występowanie zaostrzeń oraz jak ich unikać.
  • Aplikacji FindAir w wersji Premium – która pozwala dokładnie monitorować postępy w leczeniu, generować raporty oraz otrzymywać aktualne informacje o zagrożeniach pojawiających się w otoczeniu.

Uczestnicy otrzymają system (urządzenie oraz dostęp do aplikacji) bezpłatnie. Jedyny koszt, który osoba zdecydowana będzie musiała ponieść to koszt wysyłki w wysokości 1,23zł. Okres trwania projektu to 3 miesiące. Przez ten czas jedynym zadaniem uczestnika będzie korzystanie z systemu FindAir. W związku z udziałem w naszym projekcie uczestnicy nie będą musieli odbywać żadnych dodatkowych wizyt u lekarza. Należy wyłącznie stosować leki według zaleceń swojego lekarza. Po zakończeniu projektu uczestnicy będą mogli zachować urządzenie oraz skorzystać z komentarza naszego specjalisty na temat zebranych danych.

Zobacz również: Value Based Healthcare – Opieka zdrowotna oparta na wartościach

Zachęcamy do udziału w projekcie, ponieważ system FindAir jest stworzony, aby pomagać ludziom w kontroli astmy poprzez m.in monitorowanie zaostrzeń astmy oraz prowadzeniu skuteczniejszego leczenia na podstawie uzyskanych informacji.

Jak wziąć udział w Programie Oceny Kontroli Astmy?

Jeżeli masz astmę oraz korzystasz z inhalatora doraźnie przynajmniej 2 razy w tygodniu to zapraszamy do wysyłania do nas wiadomości email o treści „Chcę wziąć udział w Programie Oceny Kontroli Astmy” na adres mailowy program@findair.eu lub na naszym Facebooku.

Edit: Pierwsza edycja programu oceny kontroli astmy zakończyła się. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

Kolejna edycja zaplanowana jest na pierwszą połowę 2021 roku. Jeżeli chciałbyś wziąć udział w drugiej edycji programu, śledź nasze social media w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Sledź nas:
Rekomendowane dla Ciebie
FindAir to wielokrotnie nagradzana firma tworząca innowacyjne narzędzia do monitorowania astmy i POCHP